NOVE JARŠE

PORTFOLIJA

Članica društva nas je opozorila na porušeno gradbiščno ograjo v Novih Jaršah. Pisali smo novemu lastniku zemljišča. Najlepše se zahvaljujemo predsedniku uprave Kostak, gospodu Miljenku Muhi za prijazen odgovor, ki ga želimo v celoti objaviti.

Spoštovani prof. Koželj,
za vaše pisanje se zahvaljujemo, zadevo smo obravnavali z vso odgovornostjo, kot pritiče družbi Kostak, ki je družbeno odgovorno podjetje. Zagotavljamo vam, da bo v dnevu ali dveh prostor med Torkarjevo in Jelinčičevo ulico pospravljen in gradbiščne ograje urejene.
Dovolite pa, da vam za vaša prizadevanja in delo »zelenega nadzorništva« čestitamo in želimo, da ste še naprej dober vzgled in spodbuda vsem, ki imajo radi Ljubljani. Urejena podoba glavnega mesta nas vse bogati, pomembno pa prispeva k prepoznavnosti lepe Ljubljane, do katere čutimo veliko naklonjenost.

Prijazen pozdrav,
Miljenko Muha, univ. dipl. ekon.
predsednik uprave Kostak

Nazaj na galerijo

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *